Hogwart RPG
Jeśli chcesz zobaczyć Hogwart czy Hogsmeade, to musisz się zarejestrować.

Przebiegli Huncwoci
Hogwart RPG
Jeśli chcesz zobaczyć Hogwart czy Hogsmeade, to musisz się zarejestrować.

Przebiegli Huncwoci
Hogwart RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Fontanna

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
James Syriusz Potter
Admin
James Syriusz Potter


Liczba postów : 198
Join date : 21/02/2011
Skąd : Dolina Gordyka

Fontanna Empty
PisanieTemat: Fontanna   Fontanna Icon_minitime1Wto Lut 22, 2011 9:52 am

Fontanna Fontanna

Naciesz oczy blaskiem, wsłuchaj się w szum.
Powrót do góry Go down
https://hogwart.forum-canada.com
Nathalie Katherine Zabini

Nathalie Katherine Zabini


Liczba postów : 3
Join date : 23/02/2011

Fontanna Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna Icon_minitime1Czw Lut 24, 2011 1:38 pm

/ Początek

Zabini, zacznij wreszcie pisać eseje na Historię Magii! Nathalie, mogłabyś mi pomóc z eliksirami? Nathie, słonko, poćwiczymy Quidditcha?
- Nie mam nastroju. I dajcie mi wszyscy święty spokój - warknęłam na przyjaciółkę, wykręcając młynka oczami i złażąc szybko z zielonej kanapy Pokoju Wspólnego Slytherinu. Na brodę Merlina, czego oni dzisiaj wszyscy ode mnie chcą? Jak nie nauczyciele, twierdząc że wcale się nie uczę, to znajomi ze szkoły. I na prawdę nie miałam ochoty na nic. Głową mnie bolała, a był to skutek wczorajszej imprezy. Tak, bo to w końcu Ślizgoni organizowali te najlepsze, i niech tylko ktoś spróbuje podważyć słuszność tego stwierdzenia! Nie byli nudni jak Puchoni, grzeczni jak Krukoni i cnotliwi jak Gryfoni. A jak ja jestem współorganizatorką to już w ogóle. Ach, nie ma to jak wrodzona skromność! No cóż... ale dziś nie było już tak bajecznie. Ciemne wory pod oczami, zmęczenie i rozdrażnienie dawało mi się we znaki. Wściekła niczym osa, z bliżej nieokreślonego powodu przeszłam przez Kamienną Ścianę. Delikatny makijaż, a potrafi tak wiele. Wystarczyło tylko trochę pudru a doprawdy wyglądałam ślicznie jak zawsze. Jasną, owalną twarz otaczała w czwartek aureola długich, ciemnych loków. Po drodze pomalowałam sobie usta malinowym błyszczykiem i wyszłam na dziedziniec. W drodze pozapinałam guziki czarnego płaszcza i opatuliłam się szczelniej srebrno zielonym szalikiem. Wcale nie przeszkadzał mi fakt, że był mróz a drogę ozdabiał biały puch. Nie spoglądając na nikogo, usiadłam na murku otaczającym fontannę i zamknęłam oczy, poddając się... rozmyślaniom? To nie w moim stylu, no ale niech będzie.
Powrót do góry Go down
 
Fontanna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hogwart RPG :: Dziedziniec-
Skocz do: